جشن

باغ تالار محلی مناسب برای اجرای کلیه تشریفات عروسی

باغ عمارت لوکس آزادگان

آیا به دنبال مکانی برای برگزاری مراسم عروسی هستید که به شما امکانات بیشتر، فرصتی برای همه ایده های شما بدهد؟ پاسخ هر یک یا همه آن ایده های شما می تواند یک عروسی در باغ تالار باشد!

در این مقاله با هم میخواهیم بررسی کنیم که آیا باغ تالار محلی مناسب برای اجرای کلیه تشریفات عروسی است یا به طور کلی مزایای برگزاری مراسم عروسی را در باغ تالار با هم بفهمیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

۱. دغدغه تعداد مهمان ندارید

فضای باغ تالار به طور طبیعی به شما انعطاف پذیری بیشتری برای پذیرایی از مهمانانتان می دهد. اگر افراد بیشتری نسبت به آنچه برنامه ریزی کرده بودید حضور پیدا کنند، به راحتی می توانید برای آنها فضایی پیدا کنید تا از جشن لذت ببرند. و با آسمان باز بالای سر، فضا شلوغ به نظر نمی رسد.

۲. صرفه جویی در هزینه گل و دکوراسیون عروسی

از نظر مالی، برگزاری مراسم عروسی در فضای باز در باغی منطقی است که زیبایی طبیعی آن باغ نیاز به بهبود و دیزاین کمتری دارد. با شاخ و برگ‌ها، گل‌ها و گیاهان زیبا در اطراف باغ، دیگر نیازی به صرف هزینه‌های زیادی برای فضای سبز، شکوفه‌ها و دکوراسیون نخواهید داشت؛ مگر اینکه خودتان بخواهید! اگر می خواهید بودجه گل آرایی را ساده کنید، این یک گزینه عالی است.

۳. لوکیشن های مختلف در باغ تالار فرصت عکس عالی پیدا می‌کنید

عروسی در باغ تالار اغلب فرصت های عکاسی بسیار زیبایی را فراهم می کند. نور طبیعی، تأثیر متقابل خورشید و سایه، سبزی تازه درختان و چمن، همه اینها می توانند با هم ترکیب شوند و عکس های باورنکردنی به دست آورند. به علاوه، بسیاری از باغ‌ها شامل عناصر آبی مثل حوضچه ها و ویژگی‌های خاص هستند

باغ عمارت شیک آزادگان

۴. یک تشریفات عروسی خوب و تجربه به یاد ماندنی را برنامه ریزی کنید

محیط باغ و محوطه زیبای محل برگزاری شما، پس‌زمینه‌ای عالی برای رفتن به یک زندگی جدید با همسرتان است! برای داشتن فضایی رمانتیک و جادویی، چراغ های چشمک زن یا فانوس ها را در امتداد باغ تالار اضافه کنید. یا از مهمانانتان بخواهید جرقه هایی را بیرون بیاورند تا مسیر شما به سمت ماشین روشن شود. پخش‌کننده‌های رنگارنگ یا حباب‌های رنگارنگ نیز به خوبی برای یک عروسی با تم باغ مناسب هستند.

مطمئناً، آب و هوا می تواند نگران کننده باشد، به همین منظور هواشناسی را بررسی کنید تا در صورت بارندگی یا هرگونه تغییرات آب و هوایی بدانید چگونه می توانید عروسی در باغ تالار خود را برنامه ریزی کنید.

خوب فکر کنم فعلا همین ۴ مورد کافی باشد تا با هم بریم سراغ جواب اصلی این مقاله که آیا باغ تالار محلی مناسب برای اجرای کلیه تشریفات عروسی است؟

خوب همانطور که بالا گفتیم ما در باغ تالار معمولا محدودیت های فضایی نداریم و می توانیم با توجه به وسعت باغ تالار تمام ایده ها و برنامه های خود را در آن پیاده سازی کنیم و خدمات و تشریفات عروسی را به نحو احسن انجام دهیم.

باغ تالارها از آنجا که معمولا در اطراف شهر یا با فاصله ای کم از شلوغی های شهر واقع شده اند می‌شود زمان بیشتری را در باغ تالار صرف کرد تا بتوانیم از مراسم عروسی بیشتر لذت ببریم و ساعات طولانی تری را در خوشی باشیم.

یکی دیگر از مزایایی که در اجرای تشریفات عروسی در باغ تالار داریم بدلیل همان خارج از شهر بودن مجموعه می‌توانیم یک آتش بازی بسیار زیبا را شاهد باشیم که هیچ مشکلی به خصوص از نظر سر و صدا به وجود نمی‌آورد.

باغ تالار تشریفات عروسی

با توجه به فضای باز امکانات خاص و تشریفات مثل سفره خانه سنتی، کافی شاپ و بازارچه سنتی، سرو فینگر فودها، عصرانه و … در باغ تالارها به خوبی انجام می‌شود که مراسم عروسی ما را خیلی خاص می‌کند.

یکی از ویژگی‌های خاص باغ تالار فاخر این است که با توجه به لوکیشن‌های متعددی مثل لوکیشن شهر وست ورلد (وسترن)، لوکیشن کاخ تروی، عمارت شاین، قلعه ناتینگهام، خانه اسطوره معروف رابین هود و دیگر لوکیشن ها که داراست فرصت بسیار خوبی برای عکس‌برداری و فیلم‌برداری مراسم عروسی ما می‌دهد.

در کل بعنوان حرف آخر باید گفت که باغ تالار مناسب‌ترین محل برای اجرای تمامی تشریفات عروسی است که در این امر باغ تالار فاخر پیشتاز از بقیه مجموعه شما را بسیار در این امر کمک می‌کند تا کامل‌ترین و بهترین و در عین حال زیباترین مراسم را داشته باشید.‌

باغ تالار عمارت فاخر در محدوده آزادگان با دستری مناسبی که از اتوبان دارد محلی مناسب برای چشن های شما به حساب می آید. وجود لوکیشن های متفاوت و دیزاین جدید این مجموعه، باعث توجه بسیاری از زوج های جوان شده است.

اگر به دنبال یک شب خاص و متفاوت هستید باغ تالار فاخر می تواند میزبان خوبی برای شما به حساب آید. تشریفات عروسی بی نظیر و خدمات متفاوتی که در این باغ شاهد هستید بدون شک در مجموعه دیگیری تجربه نخواهید کرد.

این منو برای مراسم‌های : مناسب است.
استعلام قیمت و دریافت پیش فاکتور این منو