جشن

آنچه از یک باغ تالار خوب و با کیفیت انتظار داریم

شب عروسی شبی نیست که دوباره تکرار شود و انتخاب یک باغ تالار خوب و با کیفیت می تواند این شب را رویایی رقم بزند . همه ما برای این شب رویا پردازی های زیادی داشته ایم و به دنبال آن هستیم تا این شب به یادماندنی را به بهترین شرایط برگزار کنیم.

انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی مثل پیاده روی در پارک نیست و تقریباً تعداد نامحدودی از گزینه ها و ویژگی های مختلف وجود دارد که می تواند شما را برای انتخاب و شروع برای برنامه ریزی مراسم اذیت کند و کار شما را دشوار کند. با این حال، اگر بتوانید با دانستن اینکه به دنبال چه چیزی هستید، گزینه های خود را محدود کنید، این روند بسیار آسان تر می شود. در این پست، ما به آنچه از یک باغ تالار خوب و با کیفیت انتظار داریم می پردازیم.

۱. فضای وسیع و کافی

یک باغ خوب و با کیفیت فضاهای مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. وجود این فضاها علاوه بر زیبایی باغ و لذت بردن مهمانان شما می شود با توجه به تعدد لوکیشن باعث می شود تا به راحتی ساعت ها در باغ تالار مدر نظر خود لحظات شیرینی را بگذرانید.

سالن های عمارت فاخر

سقف بلند و سالن های یک دست که از ویژگی های باغ تالار فاخر است باعث می شود تا جلوه خاصی به مراسم شما داده شود. علاوه بر این کرین نیز به آسانی کار کرده و عکس و فیلم های خاص و بی نظیری از شما ثبت می شود.

وقتی مردم شروع به رقصیدن می کنند، آیا فضای کافی برای آنها در استیج رقص وجود دارد؟ برای افرادی که طاقت کمی دارند و نمی توانند بیش از حد در جای پر شر و صدا باشند، آیا جای ساکت تری وجود دارد؟ بچه ها چطور آیا فضایی برای دویدن و لذت بردن و بازی کردن آنها وجود دارد؟ پیش‌بینی تمام این جنبه‌ها بر تجربه مهمانان شما تأثیر می‌گذارد.

۲. موقعیت و دسترسی ایده آل

شما باید موقعیت مناسب و دوری و نزدیکی به هر مهمان را هم برای انتخاب محل برگزاری مراسم عروسیتان در نظر بگیرید. مثلا نباید طوری باشد که مهمانان در طول مسیر خسته شوند و با انرژی کامل نتوانند در مراسم شما شرکت داشته باشند. یا مثلا اگر در مهمانهایتان کسی است که از خارج از کشور یا شهرهای اطراف به خاطر مراسم شما سفر کرده باید در نظر بگیرید که محل اسکان یا هتلی نزدیک محل برگزاری مراسم شما وجود داشته باشد

۳. کارکنان باغ تالار انتخابی مراسم عروسی و امکانات آن

محل برگزاری هر چقدر هم خوب باشد واقعاً مهم نیست مگر اینکه یک مدیر و کارمند عالی همراه با آن داشته باشید. با توجه به جزئیات زیادی که در برنامه ریزی عروسی وجود دارد، داشتن تجربه در کنار شما بسیار ارزشمند است. انتخاب یک مکان عروسی با کارکنانی که می توانند به تمام سوالات شما در مورد جدول زمانی، دی جی ها، عکاسان و خدمات برنامه ریزی عروسی پاسخ دهند، می تواند هنگام نهایی کردن جزئیات عروسی شما بسیار مفید باشد. به خصوص وقتی صحبت از منابعی است که آنها ارائه می کنند و قیمت گذاری دقیق را دریافت می کنند.

۴.طراحی و جزئیات آن

شما باید مکانی را انتخاب کنید که بتواند رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کند. شما یک مکان برگزاری همه کاره می خواهید که بتواند تزئینات، گل ها، فضای سبز دلخواه شما را که برای روز خاص خود در نظر گرفته اید، در خود جای دهد. برای عروسی رویایی خود، ممکن است فضایی را در نظر بگیرید که دارای یک استیج رقص، یک لوستر کریستالی مانند عمارت سلطنتی باشد.

فضای باز باغ تالار فاخر

هر مکانی را که در نظر دارید، باید بتواند به راحتی دید شما را به خود معطوف کند. فقط به یاد داشته باشید که جزئیات کوچک در فضا به ویژگی های برجسته در روز عروسی شما تبدیل می شود.

۵.عکاسی راحت و عالی

عروسی شما یک روز جادویی خواهد بود که برای همیشه به یاد خواهید آورد، بنابراین مهم است که عکس هایی داشته باشید که منعکس کننده این خاطرات باشند. مطمئن شوید که یک مکان فتوژنیک را انتخاب کنید که بهترین پس زمینه ممکن را برای عکاس شما فراهم کند تا تصاویری زیبا ثبت کند. قبل از شروع یک نگاه، به وب سایت محل برگزاری یا عکس های آن مجموعه بیندازید.

بیشتر مکان ها یک صفحه گالری در سایت خود و تعداد زیادی عکس در صفحات رسانه های اجتماعی خود دارند. هنگامی که درحال تماشای آن هستید، به جزئیات داخلی و خارجی فضا توجه کنید و تصور کنید که یک عکس در آن نقطه چگونه به نظر می رسد.

مجموعه هفت گانه فاخر

مجموعه عمارت هفت گانه فاخر تمام موارد گفته شده در بالا را داراست. فضای کافی برای مهمانان شما از ۵۰ نفر تا ۶۰۰ نفر را به زیبایی می تواند برای شما فراهم کند تا شب فوق العاده زیبایی را شما بتوانید بسازید

باغ تالار فاخر به واقع یکی از بهترین دسترسی ها را دارد که نه تنها مهمانان شما در طول مسیر خسته نمی شوند بلکه خیلی راحت و سریع از هر نقطه از تهران می توانند به مجموعه وارد شوند

کارکنان و البته مدیریت مجموعه فاخر از با تجربه ها در زمینه برگزاری مراسم عروسی، عقد، بله برون , ولیمه و انواع سالگرد و دورهمی است که سالیان بهترین برای مراسم‌ها را برگزار کرده اند.

در زمینه طراحی و عکاسی هم که مجموعه فاخر جزو مجموعه‌های گردشگری نیز محسوب می شود از زیباترین و لاکچرین‌ترین ها است که دارای لوکیشن‌های متعدد از شهر وسترن، کاخ تروی رم، عمارت شاین ایتالیا، قلعه ناتینگهام انگلستان، خانه رابین هود و البته لوکیشن‌های متفاوت که از هر کشور و دیارهای مختلف است باعث می شود تا زیبایی مراسم شما و عکس ‌هایتان چندین برابر شود.

 

 

 

این منو برای مراسم‌های : مناسب است.
استعلام قیمت و دریافت پیش فاکتور این منو